Strona główna / Konfiguracja: CD+EKOPACK100 sztuk 749zł(z vat)

CD+EKOPACK
zadzwoń po wycenę

CD+EKOPACK<br/><span>100 sztuk 570zł<span>(z vat)</span></span>

KOMPLET ZAWIERA:

  • wysokiej jakości płytę cd z pełnokolorowym nadrukiem cyfrowym
  • dupilkację materiału wraz z kontrolą jakości zapisu
  • kartonowe opakowanie ekopack z pełnokolorowym nadrukiem

Termin realizacji około 4-5 dni roboczych liczony od momentu dostarczenia kompletu zaakceptowanych materiałów do produkcji - projektów graficznych na płytę i opakowanie oraz mastera do duplikacji.

Oferta  wstępna - do czasu złożenia zamówienia ma charakter tylko informacyjny.

Eko-pack (format CD) to nowoczesne opakowanie które łączy w sobie elegancję z ekologią. Nie zawiera elementów plastikowych i w całości wykonane jest z materiałów biodegradowalnych. Płyta osadzona jest w odpowiednich nacięciach. Atutem tego opakowania jest waga i rozmiar- jest zdecydowanie lżejsze i cieńsze od tradycyjnych digipack’ ów czy też popularnych javel-box’ów, dzięki czemu staje się bardziej przystosowane do przesyłek. Eko-pack można zadrukować z obu stron przez co  uzyskujemy całą przestrzeń na informacje, reklamę, zdjęcia.  Płyty CD umieszczone w eko-packu doskonale sprawdzają się jako dodatek do książek lub kolorowych magazynów. Świetnie prezentują się w nich edycje kolekcjonerskie filmowe, muzyczne czy tez multimedialne.

Nasze eko-packi mogą składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2, 3 lub 4 dyski. Wysokość opakowania formatu CD to 125 mm. Istnieje również możliwość wycięcia kieszonki na książeczkę lub ulotkę. Dodatkowo opakowania można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą. W zależności od projektu można użyć druku CMYK lub Pantone.

Czytaj więcej o Eko-pack...

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: biuro@mediapixel.com.pl lub 126383144

Szablony do pobrania

Płyta
Parametry produktu
Zamów teraz:

Telefonicznie:
12 398 43 45
lub
e-mail: zlecenia@24cd.pl