UWAGA! Strona jest w fazie testów, mogą pojawiać się błędy cenowe.
Każdą wycenę należy potwierdzać e-mailem biuro@mediapixel.com.pl lub telefonicznie: 12 638 31 44 za utrudniania przepraszamy.
Strona główna / Digipack (format DVD)

Digipack (format DVD)

Digipack (format DVD) to eleganckie, wysokie opakowanie, które wyglądem przypomina tradycyjną książkę. Dzięki dużej powierzchni kartonowej przeznaczonej do zadruku (druk dwustronny) pozwala na zamieszczenie znacznej ilości treści i stworzenie ciekawej, indywidualnej oprawy graficznej.

Najwyższej jakości materiały

Jest ono wykonane z kartonu, zaś płyta zamocowana jest na specjalnej plastikowej tacce (tzw. tray), która pewnie trzyma płytę na miejscu. Aby wizualnie dopasować tackę do projektu graficznego można wybrać przezroczyste, białe lub czarne tray’e. Kartonowa podstawa jest podwójnie klejona, wykonana z najlepszej jakości materiałów.

Projekt płyty DVD Andrzeja Wajdy Anastazjaniestandardowe projekty opakowań na płyty
 
Digipack formatu DVD

Ciekawa oprawa graficzna

W zależności od projektu można użyć druku CMYK lub PANTONE. Dodatkowo druk można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą, zastosować wybiórczy lakier UV, wytłoczenia, dodatkowe kolory PANTONE oraz folie: złotą i srebrną na gorąco.

paleta barw cmykpaleta barw pantone

 

Wiele możliwości

Digipack formatu DVD ma wysokość 187,5 mm., może składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2,3 lub 4 dyski. Istnieje również możliwość dodania kieszonki na książeczkę, wizytówkę lub ulotkę. Całość opakowania możemy włożyć do eleganckiego etui lub wykonać etui zbiorcze na kilka sztuk digipack’ów.

Dwustronna książeczka
Dwustronna książeczka
Czterostronna książeczka
Czterostronna książeczka
Pięciostronna książeczka
Pięciostronna książeczka
 

Gotowe w:

  • 4 dni -z druku cyfrowego
  • 8 dni - druku offsetowego