Strona główna / Ekopack (Format DVD)

Ekopack (Format DVD)

Ekopack (format DVD) to nowoczesne opakowanie, które łączy w sobie elegancję z ekologią. Nie zawiera elementów plastikowych i w całości wykonane jest z materiałów biodegradowalnych.


Uniwersalność i użyteczność

Płyta osadzona jest w odpowiednich nacięciach. Atutem tego opakowania jest waga i rozmiar- jest zdecydowanie lżejsze i cieńsze od tradycyjnych digipack’ów czy też popularnych DVD-box’ów, dzięki czemu staje się bardziej przystosowane do przesyłek.

Płyty DVD w opakowaniach ekopack
 
Opakowanie ekopack w środku

Ciekawa oprawa graficzna

Nasze ekopacki DVD mogą składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2,3 lub 4 dyski. Wysokość opakowania formatu DVD to 192mm. Istnieje również możliwość wycięcia kieszonki na książeczkę lub ulotkę, dzięki czemu nawet prosty projekt będzie oryginalny i ciekawie skomponowany. Dodatkowo opakowania można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą. W zależności od projektu można użyć druku CMYK lub PANTONE.

paleta barw cmykpaleta barw pantone

 

Wiele możliwości

Ekopack można zadrukować z obu stron, przez co wykorzystujemy całą przestrzeń na informacje, reklamę, zdjęcia. Cała szata graficzna może być wykonana na indywidualne życzenie i projekt klienta. Płyty DVD umieszczone w ekopacku doskonale sprawdzają się jako dodatek do książek lub kolorowych magazynów. Świetnie prezentują się w nich filmowe czy też multimedialne edycje kolekcjonerskie.

Dwustronna książeczka
Dwustronna książeczka
Czterostronna książeczka
Czterostronna książeczka
Pięciostronna książeczka
Pięciostronna książeczka