Strona główna / Ekopack (Format CD)

Ekopack (Format CD)

Ekopack (format CD) to nowoczesne opakowanie, które łączy w sobie elegancję z ekologią. Nie zawiera elementów plastikowych i w całości wykonane jest z materiałów biodegradowalnych.


Uniwersalność i użyteczność

Płyta osadzona jest w odpowiednich nacięciach. Atutem tego opakowania jest waga i rozmiar- jest zdecydowanie lżejsze i cieńsze od tradycyjnych digipack’ów czy też popularnych javel-box’ów, dzięki czemu staje się bardziej przystosowane do przesyłek.

Eko-pack formatu CD pomysł opakowania
 
Płyta cd w opakowaniu ekopack

Ciekawa oprawa graficzna

Nasze Eko-packi mogą składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2, 3 lub 4 dyski. Wysokość opakowania formatu CD to 125mm. Istnieje również możliwość wycięcia kieszonki na książeczkę lub ulotkę. Dodatkowo opakowania można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą. W zależności od projektu można użyć druku CMYK lub PANTONE.

zamówienie produktu

paleta barw cmykpaleta barw pantone

 

Wiele możliwości

Eko-pack można zadrukować z obu stron przez co wykorzystujemy całą przestrzeń na informacje, reklamę, zdjęcia. Płyty CD umieszczone w eko-packu doskonale sprawdzają się jako dodatek do książek lub kolorowych magazynów. Świetnie prezentują się w nich edycje kolekcjonerskie filmowe, muzyczne czy też multimedialne.

Dwustronna książeczka
Dwustronna książeczka
Czterostronna książeczka
Czterostronna książeczka
Pięciostronna książeczka
Pięciostronna książeczka
Sześciostronny folder
Sześciostronny folder